LETT-TAK SYSTEMER

Lett-Tak Systemer AS er en landsdekkende bedrift som konstruerer og installerer taksystemer skreddersydd etter kundens ønsker.


Lett-Tak Systemer AS
Adresse: Hegdalveien 139, 3261 Larvik, Norge
E-post: firmapost@lett-tak.no

Tlf: +47 33 13 28 00

Kontaktpersoner

Administrasjon Johan Aas Daglig leder johan.aas@lett-tak.no 909 69 102
Salg Tom Finstad Kalkyleleder tom.finstad@lett-tak.no 990 99 870
Salg og marked Tommy Nilsen Salgs- og Markedssjef tommy.nilsen@lett-tak.no 924 59 987
Salg Simen Gulbrandsen Salgsansvarlig Norge simen.gulbrandsen@lett-tak.no 938 24 287
Salg Øystein Nilsen Selger/kalkulatør oystein.nilsen@lett-tak.no 901 44 446
Prosjektering Gitte Manvik Teknisk sjef gitte.manvik@lett-tak.no 412 22 923
Prosjektering Karsten Halvorsen Prosjektleder karsten.halvorsen@lett-tak.no 993 08 000
Prosjektering Anette Paulsen Senioringeniør anette.paulsen@lett-tak.no  957 87 127
Prosjektering Ronny L. Jonassen Senioringeniør ronny.jonassen@lett-tak.no 919 07 276
Prosjektering Tom Egil Rasmussen Teknisk tegner tom.egil.rasmussen@lett-tak.no 953 36 986
Prosjektering Kyrre Knive Prosjektingeniør kyrre.knive@lett-tak.no 990 99 871
Prosjektering Martin S. Rosenvinge Prosjektingeniør martin.rosenvinge@lett-tak.no 413 85 590
Prosjektering Elise Johnsplass Prosjektingeniør elise.johnsplass@lett-tak.no 976 89 391
Prosjektering Raymond Sannes Prosjektingeniør raymond.sannes@lett-tak.no 996 44 669
Prosjektering Lars Berg Prosjektingeniør lars.berg@lett-tak.no 915 78 977
Prosjektering Øystein Oaland Takle Prosjektingeniør oystein.takle@lett-tak.no 966 45 784
Statikk / Utvikling Katrine van Raaij Fagleder Statikk og miljø katrine.van.raaij@lett-tak.no 997 93 504
Statikk / Utvikling Nils Ivar Bovim Seniorrådgiver statikk og utvikling nils.ivar@lett-tak.no 917 98 782
Statikk / Utvikling Goce Talev Fagleder bygningsfysikk goce.talev@lett-tak.no 452 66 611
Entreprise Trine Stiansen Entrepriseleder trine.stiansen@lett-tak.no 957 93 474
Entreprise Eirik Gulbrandsen Montasjekoordinator eirik.gulbrandsen@lett-tak.no 990 01 198
Service- og ettermarked Morten Øien Service- og ettermarkedsansvarlig morten.oien@lett-tak.no 941 28 470
Montasje Mads Abrahamsen Montasjesjef mads.abrahamsen@lett-tak.no 480 30 680
Bedrift Åge Gulbrandsen HMS-leder aage.gulbrandsen@lett-tak.no 909 71 591
Produksjon Thor-Inge Karlsen Produksjonssjef thor-inge.karlsen@lett-tak.no 971 83 882
Økonomi Rune Hansen Økonomisjef rune.hansen@lett-tak.no 926 63 528
Økonomi Thone Nilsen Bjanger Regnskapsansvarlig thone.bjanger@lett-tak.no 917 99 653
Innkjøp Henrik Jernslett Produksjonsplanlegger henrik.jernslett@lett-tak.no 473 92 271

Fakturainformasjon for leverandører